Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

14. 11. 2013 -  dnes ráno Amálka Tatra z chovatelské stanice Foresta Incantata porodila 9 krásných štěňátek.
23. 10. 2013 - Zarovi byl udělen titul Český šampion
22. 10. 2013 - z laboratoře Slovgen přišly výsledky testu na DM a Dwarf. Oba výsledky jsou negativní. 
15. 9. 2013 - k nám z Itálie přijela na krytí Amálka Tatra z chovatelské stanice Foresta Incantata. Krytí i překrytí o dva dny později proběhlo úspěšně.
24. 8. 2013 - NVP v Mladé Boleslavi, Katka se zánětem středního ucha předvedla Zara, který získal CAC.
17. 8. 2013 -na závěr LVT v Kardašově Řečici složila Katka se Zarem zkoušku IPO - VO. Na zkoušku ním počasí přálo. Nebylo příliš horko a tak i přes intenzivní týdenní výcvik Zar zkoušku zvládl.
4. 8. 2013 - z Polska přišly špatné zprávy. Crest Wilk z Polskiego Dvoru, která u nás byla v červnu na krytí dostala zánětlivé onemocnění a nenarozená štěňátka se bohužel nepodařilo zachránit.
20. 7. 2013 - MVP v Mladé Boleslavi, náš zatím největší výstavní úspěch. Zar získal CAC, CACIB, BOB a na závěr výstavy i přes únavu z horého počasí, která na něm byla na první pohled znát, vybojoval BIG V. 
19. 6. 2013 - v neděli 16. 6. 2013 k nám přijela na krytí fenka Crest Wilk z Polskiego Dworu z CHS Cwany Wilk. Dorazili po osmé hodině večer. Crest byla ke krytí okamžitě svolná, jen Zar potřeboval chvilku k seznámení než ji ten večer poprvé nakryl.
Páníček se s Crest, které říkal Hana, ubytoval v nedalekém hotelu a krytí proběhlo ještě v následujících třech dnech. Ve středu ráno po posledním krytí jsme se rozloučili a milá návštěva se vydala na dlouhou cestu domů.
26. 5. 2013 - jsme se zúčastnili Klubové výstavy ČSV v Litoměřicích. Byla to naše první KV. Počasí nám vůbec nepřálo, celou výstavu v podstatě pršelo. Zpočátku se vystavovalo venku v dešti a až zhruba v polovině výstavy se kruh přesunul do přelněné haly. My jsme v pracovní třídě vytavovali už v hale. Rozhodčí Zara ohodnotil V 1, CAC.

19. 5. 2013 - jsme byli na naší první zahraniční výstavě World Dog Show  Budapest. Viděli jsme spoustu krásných psů. Také jsme se seznámili s páníčkem  psa Amaroka z Molu Es a velmi nás potěšilo, když nám pověděl, že se rozhodl pro ČSV po té, co viděl na internetu fotky našeho Zara. Amarok je vijímečně krásný pes.
Výstava byla bezvadně zorganizována. Posuzování začalo v 10 hodin a v jedenáct jsme byli posouzení a to s výsledkem V 3.

4. 5. 2013 - jsme se zůčastnili MVP v Praze. Poprvé ve třídě pracovní a poprvé VD1. Hodnocení nás nepotěšilo. Měli jsme ale radost, že jsme se potkali s lidmi a jejich psy, se kterými jsme se celou zimu neviděli.

            

          

 


 

3. 11. 2012 - složila Katka se Zarem v Borku u Mělníka zkoušku ZVV 1.
Počasí nám přálo, na stopy nám moc nefoukalo a bylo chladno, což Zarovi vyhovovalo.

Rozhodčím byl pan Jan Strach a figuroval Dušan Skula.

Původně jsme byli přihlášeni na výstavu v Praze, ale na poslední chvíli jsme se rozhodli pro zkoušku a jsme moc rádi, že jsme se rozhodli správně.

 

TOPlist