Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Krytí a potomci

10. 5. 2013 - přidáváme informace o štěňatech Zara a Enigmy. Štěňátka nakonec přežila jen tři. Pejsek Ciro, který by měl být veden jako výstavní. Fenka Calfa by se měla věnovat výcviku a záchranařině. U pejska Carlisle Cullena nevíme, zda s ním bude nový páníček bude nějak pracovat.
                 
 
9. 2. 2013 -  Enigmě Crying Wolf a našemu Zarovi z Molu Es v chovatelské stanici Eden Severu narodilo osm zdravých štěňat, tři psi a čtyři fenky. Pro Enigmu to je první zkušenost se štěňaty a k našemu velikému smutku zalehla čtyři štěňata. V současné době zůstali dva pejsci a dvě fenky. Na všechna štěňata jsou zájemci.
 

6. 12. 2012 - Dnes u nás byla na krytí Zarova prvni nápadnice - Enigma Crying Wolf.

Přijeli až po půl osmé a tak jsme byli rádi, že máme na dvorku světlo. Jinak bysme toho asi moc neviděli.:-)  Enigma nejdříve po Zarovi trochu chňapala a on z ní měl respekt a taky nechápal, co tady dělá. Brzy si ho ale pustila blíže k tělu a asi po půl hodině ji nakryl. Byli spojeni asi deset minut a vše probíhalo v naprostém klidu. Doufáme, že toto spojení výjde a budou z něj krásná štěňátka. :-)

 Enigma Crying Wolf -                            

 

 

TOPlist